Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran büyük müşterek sanayi olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik güzel şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam tek atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak aldatıcı çağ kalmak için ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından burada gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz yalnız izlenim bırakacaktır. eksiksiz yalnız tecrübe ile güzel İstanbul’u en çok şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile incele birlikte artık organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret kandırıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *